



Op de eerste plaats bieden wij u graag de mogelijkheid om het nieuwe vermogen van uw voertuig goed te testen. Wij bieden u een niet goed geld terug garantie voor de duur van 10 dagen. Tevens kunt u rekenen op een softwaregarantie van maar liefst 5 jaar.
Kijk voor meer info op de pagina aanvullende-garantie of: www.multipart.nl.
ChiptuneRS levert altijd een maatwerk service en een maatwerk product, waarbij een hoogwaardige kwaliteit gegarandeerd wordt. Krijgt u onverhoopt toch met een defect te maken? Aarzel dan niet en neem contact met ons op.
Door het coronavirus staat het leven van alle Nederlanders op zijn kop. Om de verspreiding van het coronavirus zoveel mogelijk tegen te gaan dienen wij tijdelijk anders met elkaar om te gaan. Om uw en onze veiligheid en gezondheid te waarborgen gelden daarom tijdelijk de volgende maatregelen:
Wij hopen op uw begrip en wensen iedereen veel sterkte en gezondheid toe in deze moeilijke periode.
Dank en tot snel,
Team ChiptuneRS.